15 Temmuz 2015 Çarşamba Günlük Burç Yorumları

Herkül

Guru Üye
Katılım
9 Tem 2014
Mesajlar
12,177
Tepkime puanı
0
Puanları
36
15 Temmuz 2015 Çarşamba Günlük Burç Yorumları[/B]
KOÇ
İşbirliğini seviyor olmanız, dost çevrenizin de genişlemesine neden oluyor. Fakat karşıt düşüncelerin verdiği sıkıntılar yüzünden iş potansiyeliniz düşüyor ve kendinizi mutsuz hissediyorsunuz.


BOĞA
Kendi doğrularınıza inandığınız zaman başarınızı ikiye katlıyorsunuz. Bugün, iyi hissetmek için kendinize pozitif düşünceler empoze etmeye çalışacaksınız. Hiç kimseye taviz vermiyor ve isteklerinizde diretiyorsunuz.


İKİZLER
Mantıklı ve akılcı davrandığınız her konu size başarıyı getiriyor. İçsel enerjinizin ortaya çıkmasıyla girişimci yönleriniz atağa kalkıyor. Bazı farklı ortamlar içinde olacak ve enerjinizi yükselteceksiniz.


YENGEÇ
Organizasyon konularında becerikli yönünüz ortaya çıkıyor. Özel kişilerin ortak çalışmalarına yardım edeceksiniz. İletişimde olacağınız kişilere sergileyeceğiniz disiplin sayesinde, başarınızı garantileyeceksiniz.


ASLAN
Bugün, şartlarınızı gözden geçirmeli ve duygusal bağlantılarınızdan kurtulmalı ve sizi sıkan şartlar konusunda çok fazla düşünmemelisiniz. Atacağınız her adımda güçlü dostlarınızın vereceği desteğin öneminin farkındasınız.


BAŞAK
Enerjinizi yaşama geçirmek istiyorsunuz, fakat bazı tereddütleriniz var. Evinizle ilgili değişimler söz konusu. Ailenizle aranızda oluşan gerginliğe belli bir mantıkla yaklaşabilirsiniz.


TERAZİ
Ay'ın bulunduğu konum, sevdiklerinizin ihtiyaçlarına kendi sınırlarınız içinde yardım etmenizi sağlayacak. Ailenizin özgürce karar vermeleri sizi olumlu etkilese de bazı konularda karşıt düşünce içinde olacaksınız.


AKREP
Sert ve taviz vermeyen mizacınızı aile ilişkileriniz de yansıtıyorsunuz. İçsel olarak yaşadığınız karmaşaya karşı önleminizi almalısınız. Sosyal ilişkilerinizde istediğiniz performansı yakalayabilirsiniz. Sürprizlere hazır olun.


YAY
Bulunduğunuz şartların öneminden çok, asıl yapmak istediğiniz şeylere odaklanıyorsunuz. Kafanızda her zaman uğraştığınız işin dışında, henüz kendinizin de somutlaştıramadığı başka işlere yönelmek var.


OĞLAK
Araştırmacı bir ruhla hareket ederek, çevrenizi sıkı bir şekilde irdeleyeceksiniz. Sistemli yapınızı daha da belirgin bir şekilde vurgulayacak ve etrafınızda gelişen olayları yeniden düzenlemek isteyeceksiniz.


KOVA
Hedeflerinizde ve deneyimlerinizde güçlü konumlar arıyorsunuz. Kolay tatmin olmayan bir yapınız var. Bugün birlikte çalıştığınız ve kariyerinize katkıları olacak kişilerin kapasitelerini sınamak isteyebilirsiniz.


BALIK
Güzel ve olumlu duyguların kişisi olduğunuz için, kaybettiğiniz fırsatları bir kez daha düşünebilirsiniz. Bugün bulunacağınız ortamlarda duygusal yönleriniz ortaya çıkabilir ve huzursuzluk duyabilirsiniz.15 Temmuz 2015 günlük burç yorumları, 15 07 2015 burçlar, 15 Temmuz 2015 akrep burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 aslan burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 balık burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 başak burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 boğa burcu yorumu, 15 Temmuz ikizler 2015 burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 koç burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 kova burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 oğlak burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 terazi burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 yay burcu yorumu, 15 Temmuz 2015 yengeç burcu yorumu,2015 Temmuz ayı burç yorumları, günlük burç yorumları,2015 Temmuz günlük burç yorumları, 15 Temmuz burç yorumları, 15 Temmuz 2015 çarşamba burç yorumları
 
Üst Alt