Eski oyuncaklarla sıra dışı ev tasarımı

Herkül

Guru Üye
Katılım
9 Tem 2014
Mesajlar
12,177
Tepkime puanı
0
Puanları
36
Eski oyuncaklarla sıra dışı ev tasarımı

Atmaya kıyamadığınız kadar çok sevdiğiniz oyuncaklarınızı bir araya getirerek evinizi çok güzel dekore edebilirsiniz.Çocukların oyun oynarken kullandıkları oyuncakları atmaya kıyamayan ebeveynler bunları ev dekorasyonunda kullanıyor. Eski oyuncaklar arasında yapılan belki de en güzel örneklerden biri olan itfaiye kamyonu, heryerde kullanılabilir bir özelliğe sahip. Hem dekorasyona hem de eve farklı bir görüntü katarak evi daha da güzelleştirir.

Rengarenk boyayabilirsiniz


Boynuzlardan askı yapmak emin olun hem basit hem eğlenceli. Oyuncakları bel kısımlarından keserek düz bir kısım oluşturun ve bir tahta blok üzerine yapıştırın. Dilerseniz kendi renklerinde kalsınlar dilerseniz rengarenk boyayın.Dikiş masanızı güzelleştirin


Evde bulunan ufak bir oyuncak kamyonun arka tarafına yerleştireceğiniz elyaf parçasını istediğiniz renkte ya da desende bir kumaş ile kaplayıp dikiş masanıza koyabilirsiniz.
Lego parçalarından oluşturulan bu masa, evde bulunduğu ortama renk katıyor. İster masa, ister konsol, ister bir duvar lego ile kaplanabilir hem sıkıldığınızda tek yapmanız gereken hepsini sökmek olacak. 
Üst Alt