İşCepte ile İş İlanları Arayın!

GroundDweller

Süper Üye
Katılım
10 Eki 2014
Mesajlar
4,637
Tepkime puanı
1
Puanları
38
Yaş
26
Türkiye’nin ilk akıllı iş arama motoru İşÇepte, tüm iş ilanlarını farklı algoritması ile sizler için bir araya getiriyor. Eğer iş ilanı bakıyorsanız İşCepte sitesini ziyaret etmelisiniz.
Kullanıcı dostu tasarımı, akıllı teknolojisi ve kolay kullanımı ile İşCepte, iş arayanlara sıra dışı bir kullanıcı deneyimi yaşatıyor.

İş aramanın Google’ı


İşCepte, Türkiye’de yayınlanan tüm online kariyer sitelerinde bulunan firma ilanlarını tek merkezde topluyor, filtreliyor ve listeliyor. Bütün iş ilanlarına ulaşma şansını bulan kullanıcılar, İşCepte’nin akıllı filtreleri ile tam istedikleri işe de kolayca ulaşabiliyorlar.
Kullanıcısını tanıyan teknolojisi ile İşCepte, uyum oranları ile rehberlik ederken, zaman kaybını da en aza indiriyor. İsCepte.net kullanıcıları, arama menüsünde yer alan çeşitli filtreler ile arama yapabiliyorlar. İşcepte, yapılan aramaları kaydederek; tıklama, görüntüleme ve başvuru gibi site içindeki tüm hareketleri arka planda analiz ediyor ve bu veriyi kullanıcısını tanımak için kullanıyor. Ona en uygun işleri uyum yüzdeleriyle gösteriyor.


https://www.youtube.com/watch?v=jake0u6UuUw


İş Alarmları ve Beni Şaşırt!


İşCepte’nin bir diğer kolaylaştırıcı özelliği ise, kullanıcısını iş fırsatlarından sürekli haberdar tutan alarmları. Kullanıcı, kendine uygun kriterleri, oluşturacağı iş alarmları ile kaydeder; günlük, haftalık veya aylık olarak e-posta hesabına gönderilmesini sağlayarak, yeni iş fırsatlarından düzenli olarak haberdar olur.
Beni Şaşırt’ özelliği ile tek klikle en uygun ilanları listeler. Şaşırtıcı sonuçlarıyla kullanıcıların iş arama deneyimini tamamen değiştirecek bir uygulama! Beni Şaşırt sonuçları, iş alarmlarında olduğu gibi günlük, haftalık veya aylık olarak kullanıcının e-posta hesabına gönderilir.
Kolay, pratik ve hızlı hizmet sunmayı vizyon edinen İşCepte, kullanıcılarından aldığı geri dönüş ve bildirimler ile gelişimini sürdürürken, kullanıcı memnuniyetini en yüksek seviyede tutmayı önemsiyor.


İşCepte sitesine gitmek için tıklayın.
http://iscepte.net/
:: İşCepte sitesi hakkında ne düşünüyorsunuz?
 
Üst Alt