evde-kal-turkiye.png

Şu an dinlediğin müzik...?

stigmata

Süper Üye
her ne kadar hint filmlerini sevmesemde hoş müzik olabilir.

Sezen

Uzman Üye
baggal poseti sarkı kulaga hos geliyor ama cocuklar icin dans koreografisine uydurman pek kolay olmas gibi gibi :)

yarın deneyeceğim Sezen, basit hareketlerle zor olmaz gibi ya bir de onları renkli ve tüllü elbiseler içinde düşün bu ritimde :rolleyes:

Ayrıca Hint filmlerine laf ettirmem StigmatA hele de Aamir Khan filmlerine ;)

bu erken güneşe aldanıp çiçek açan tüm ağaçlara gelsin bu güzel şarkı :) dün yolda gördüm bir tanesini. Ne de güzel bezenmiş gelinlik gibi bembeyaz. Oysa daha ne sert soğuk günler görecek kim bilir? Hevesli ama hazırlıksız. Belki bu tez canlılığı canından edecek nice çiçeğini. Tıpkı bir yudum huzura, mutluluğa hasret olan bizler gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=bWyq5X1AOuQ

Bu Mesaja Ek Olarak;

bu erken güneşe aldanıp çiçek açan tüm ağaçlara gelsin bu güzel şarkı :) dün yolda gördüm bir tanesini. Ne de güzel bezenmiş gelinlik gibi bembeyaz. Oysa daha ne sert soğuk günler görecek kim bilir? Hevesli ama hazırlıksız. Belki bu tez canlılığı canından edecek nice çiçeğini. Tıpkı bir yudum huzura, mutluluğa hasret olan bizler gibi..

https://www.youtube.com/watch?v=bWyq5X1AOuQ

çok seviyorum bu şarkıyı Sezen bu versiyonunu da öyle. Hatta 23 Nisan için bunu da düşünmüştüm :)

Ben diğer şarkıyı dinlettim baya bi sevdiler Sezen hareketleri de az çok oturttum. Hatta kıyafet bile düşündüm. Kolay olacak gibi. Onun üzerine düşünüyorum ama kesinlikle bu da böyle bir çalışmada olabilir bakalım. :)

Craster

Aday Üye
Son dönemin popüler müzileri arkadaşlar girin oynayın sizde.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt