MrLegend
Tepkime puanı
1

Profil mesajları Son aktivite Gönderiler Hakkında

 • abi çok hızlı diyemeyiz. bütün eksik görünümler falan filan bunlar vbseo etkisindne doalyı google de çıkan mapide kapattım şuan. 0544 435 65 00 bu bahtiyar yani molotofun dediği tekniğin numarasxı bahtiyarı snede görmüşsündür nickide bahtiyar. megada falanda teknik oldu
  Abi iyi akşamlar. Bir tane tanıdığım var teknik işlerde çok iyi. Gelip yardımcı olmayı kabul etti sürekli kalamazmış ama geçici olarak yardımcı olabilir. Artık forumun düzelmesi için herşeyi yapacak duruma geldim :) istiyorsanız çağırayım gelsin.
  abi bu son kapanmalardan sonra falan kodlar yarım çıkmaya başladı forumda senin imzan gibi az önce fkarlı postlardada oldu. ne oluyor neler oluyor anlayamıyorum abi.:S
  abi az önce yeniden başlat yolladım. hosta. phpmyadmin şifresinide atıver abi bulunca.
  abi eklediğim eklenti yok reklandirme kod .. kod cpuya falan etki etmez. hiçbir ekletnim yok yani. farklı birşeyden kaynaklanıyor olmalı.
  işte abi onu çoktan kaldırıdm bize kurulu değil o ama tablolar kalmış bende hiç denemdim silmeyi. o yüzden diyorum hostçudan rica etsne diye. zaten forum çok yavaş ne hikmetse dündne beri yavaşladı. o bi eklenti demiştin o eklentiyi deaktif edeyimmi rahatlatır belki. kullanacağın zaman açarız yine.
  abi tablolarda cometchat diye 5 tane tablo var 13 er mb kaplıyor o tabloları silicem onu bana atarsan silmeyi deneyim tabloları yada host firması silebilirse silsin abi.
  Bugün benden mutlusu yoktur ,2 hafta torunla birlikteyim.
  Sabah yolculuk yaptım ve şimdi torunu sevmekteyim.
  Hayırlı günler MrLegend kusura bakma rahatsız ediyorum LiyA ulaşabileceğim bir adres var mı?
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
 • Yükleniyor…
Üst Alt